Opera Mobile

Opera Mobile 12.00

Najlepsza przeglądarka na Symbiana

Zalety

  • Prędkość działania
  • Nawigacja
  • Funkcja Turbo
  • Kompresja pobieranych danych

Wady

  • Brak

Doskonały
9

Opera Mobile to darmowa przeglądarka internetowa przeznaczona dla telefonów z dotykowym ekranem. Strony wyglądają w niej prawie tak dobrze jak na komputerze.

Opera Mobile to najnowsza wersja tej doskonałej przeglądarki internetowej. Przeznaczona jest ona dla telefonów pod kontrolą systemu operacyjnego Symbian, wyposażonych w ekran dotykowy. Aplikacja działa szybko i przede wszystkim korzysta się z niej bardzo wygodnie. Wprowadzono w niej kilka rozwiązań znanych z wersji komputerowej. Do dyspozycji w Opera Mobile mamy ekran szybkiego uruchamiania, menadżera haseł, a także przeglądanie w kartach i funkcję Opera Turbo.

W Opera Mobile szczególnie przypadło nam do gustu właśnie przeglądanie w kartach. Przeglądarka wyświetla miniaturki otwartych stron na dole ekranu. Można je przewijać i otwierać nowe. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne i intuicyjne. Kolejną mocną stroną Opera Mobile, jest obsługiwanie większości istniejących stron internetowych oraz to, że nawet na małym ekranie są one bardzo czytelne.

Opera Mobile ma szansę stać się liderem wśród przeglądarek dla telefonów z ekranem dotykowym. Przeglądanie Internetu za jej pomocą jest nie tylko bardzo szybkie, ale i wygodne.

Opera Mobile

Download

Opera Mobile 12.00

Opinie użytkowników o Opera Mobile